Pod koniec listopada uczniowie klasy VI i VII zorganizowali sesję świąteczną. Przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości", wykonali zdjęcia w scenerii zimowo-świątecznej wszystkim uczniom naszej szkoły i przedszkola. Zdjęcia będzie można zakupić w trakcie Koncertu Noworocznego, który odbędzie się w styczniu.

#laboratoriaprzyszlości #laboratoriaprzyszłości

ŚWIETLICOWE ZABAWY Z LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

W poniedziałek poranne zajęcia świetlicowe odbyły się w zielonej pracowni. Uczniowie mogli skorzystać ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. W trakcie zabawy bezprzewodowym czujnikiem położenia wraz z oprogramowaniem SPARKvue obserwowaliśmy zmieniający się wykres. Zastanawialiśmy się jakie ruchy czujnikiem powodują zmiany na wykresie. Uczniowie dostrzegali związek pomiędzy obserwowaną rzeczywistością a obrazem na ekranie. Zabawa służyła kształtowaniu intuicji matematycznej.

#laboratoriaprzyszlości #laboratoriaprzyszłości

• Lorem ipsum dolor