• KONKURS ,,WIELKANOCNA OZDOBA"

• Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs zorganizowany dla naszych przedszkolaków, którego celem było wykonanie "wielkanocnej ozdoby". Piękne prace przygotowało aż 19 dzieci, a każda z ozdób była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Gratulujemy dzieciom pomysłowości i zaangażowania! 🐣

• KONKURS RECYTATORSKI!

22 marca w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "O czym szumią drzewa". Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich. 13 przedszkolaków pięknie wyrecytowało wierszyki niejednokrotnie wzbogacając treść ruchem lub rekwizytami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piękne książeczki. Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom oraz pani Bernadce Jonkosz mamie Matyldzi, która napisała własny wiersz na potrzeby konkursu.

#NPRCZ

#konkursrecytatorski

#spbrzezce

#przedszkolebrzezce

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 21 marzec to wyjątkowa data bowiem tego dnia wszyscy z radością witają nową tak długo wyczekiwaną porę roku - WIOSNĘ. Z wielką radością, piosenkami i wierszykiem witały ją również przedszkolaki, które ogłaszały nadejście wiosny tradycyjnym spacerem z gaikami odwiedzajac: Panią Sołtys, Dyrektora SP Brzeźce, Księdza Proboszcza, Piekarnię Nowak, Sklep Groszek, Aptekę, Restaurację "Zacisze" oraz sklep "Kobielanka".

#pierwszydzienwiosny

#marzanna

#przedszkolebrzezce

#spbrzezceW