• KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI „PRZYWRÓĆ NASZĄ ZIEMIĘ”

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I- VIII do udziału w konkursie plastycznym.

1.Tematyka:

Tematem konkursu jest wykonanie plakatu promującego Dzień Ziemi w formacie A3 lub A4 techniką dowolną (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane). Każda praca musi zawierać hasło promujące Dzień Ziemi  „Przywróć naszą Ziemię”.

2. Warunki uczestnictwa:

każdy uczestnik może przekazać maksymalnie jedną pracę,

prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi.

Prace konkursowe należy składać do p. A.Bielańskiej lub p. A.Winiarczuk do 13 maja.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

• Gminne Mistrzostwa Piłki Ręcznej Chłopców.

• 6 kwietnia nasi uczniowie z klas IV i V, po blisko dwuletniej przerwie wzięli udział w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej. Nasi chłopcy zmierzyli się z drużynami z: Rudołtowic, z SP nr 4 w Pszczynie oraz NZPE w Pszczynie. Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji i walki fair play. Emocjom nie było końca, bo taka jest właśnie piłka ręczna. Nasi zawodnicy dzielnie, ambitnie i odważnie walczyli o każdą bramkę. Ostatecznie uplasowali się na 6 miejscu.

Na turniej udało nam się pojechać dzięki wsparciu Rady Rodziców, która ufundowała przewóz, za co serdecznie dziękujemy.

• Wirusoochrona #lekcjahigieny

• W naszej szkole wśród najmłodszych klas została przeprowadzona akcja Wirusoochrona. Głównym jej celem jest promocja podstawowych zasad higieny osobistej i zwrócenie uwagi na jej rolę jako zapobiegania przenoszeniu się wirusów.