• Półkolonie

• W okresie od 27 czerwca do 1 lipca w naszej szkole odbywały się półkolonie. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Zagrodę Żubrów w Pszczynie oraz uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez  PCKUL. Drugiego dnia bawili się w "Zatorlandzie" w Zatorze, gdzie korzystali z parku rozrywki, podziwiali park dinozaurów oraz park mitologii, mieli też okazje pobawić się w małpim gaju. Trzeciego dnia uczniowie byli w kinie w Czechowicach-Dziedzicach na seansie "Pan wilk i spółka" oraz podziwiali ogrody w Gospodarstwie Szkołkarskim Kapias w Goczałkowicach. Czwartego dnia odwiedzili Miejską Bibliotekę oraz Muzeum Prasy Śląskiej gdzie z zapałem uczestniczyli w ciekawych zajęciach, grach i zabawach. Ostatniego dnia bawili sie w Parku Aktywnosci w Pszczynie, gdzie nie tylko mogli się schłodzić w upalny dzień, ale także pobawić na placu zabaw. Uczniowie z zadowoleniem uczestniczyli w tegorocznych półkoloniach.