• Wykaz podręczników i ćwiczeń do nauki religii na rok szkolny 2022/2023

Autor: Elżbieta Kondrak, K. Mielnicki

KLASA III

“Poznaję Jezusa”, podręcznik do religii dla kl. III,

Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E.Kondrak, wydawnictwo “Jedność”

“Poznaję Jezusa”, zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. III,

Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E.Kondrak, wydawnictwo “Jedność”

KLASA IV

„Miejsca pełne BOGActw”- podręcznik

Autor: Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek

„Miejsca pełne BOGActw”- zeszyt ćwiczeń

Autor: Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska

KLASA V

“Szczęśliwi, którzy szukają prawdy” - podręcznik,

Autor: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

Wydawnictwo: Jedność

“Szczęśliwi, którzy szukają prawdy” - zeszyt ćwiczeń,

Autor: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, A. Sętorek

KLASA VI

“Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”, podręcznik, ks. dr K. Mielnicki, E Kondrak, wydawnictwo “Jedność”,

“Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”, zeszyt ćwiczeń, ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, A. Sętorek, wydawnictwo “Jedność”

KLASA VIII

„Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”- podręcznik

Autor: Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, Krzysztof Mielnicki

Wydawnictwo: Jedność

• Pożegnanie uczniów klasy 8.

• Wczoraj w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy 8. Z tej okazji uczniowie klasy 7 przygotowali program artystyczny oraz wręczyli nagrody specjalne swoim starszym kolegom. Nastepnie Pan Dyrektor wraz z wychowawcą wręczyli uczniom dyplomy i pamiątki z okazji ukończenia szkoły.

• NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKOŁY

• W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej w Rudołtowicach odbyła się uroczystość wręczenia statuetek oraz nagród dla Najlepszych Absolwentów Szkół Podstawowych oraz Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Najlepszym Absolwentem Szkoły Podstawowej w Brzeźcach została wybrana Lilianna Kotas. Serdecznie gratulujemy

•  III MIEJSCE w konkursie plastycznym: „Stulecie powrotu Pszczyny do Polski”

• Uczeń kl. VII, Jakub Mazurczyk, wziął udział w konkursie plastycznym „Stulecie powrotu Pszczyny do Polski”, którego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, Filia w Pszczynie. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas VI-VIII oraz szkół średnich powiatu pszczyńskiego.

Miło nam poinformować, że praca Jakuba otrzymała III MIEJSCE.

Gratulujemy, również absolwentce naszej szkoły, Julii, której praca uzyskała I MIEJSCE w tym konkursie.

Ogłoszenie wyników i uroczysty finał konkursu odbył się 20 czerwca 2022r. podczas konferencji zorganizowanej  z okazji stulecia przyłączenia Pszczyny do Polski w Starostwie Powiatowym w Pszczynie.

Laureatom serdecznie Gratulujemy!

• Zajęcia biblioteczne dla klas II-IV

• Zajęcia biblioteczne dla uczniów klasy II, III i IV odbyły się w środę 8.06 w bibliotece publicznej w Brzeźcach. Uczniowie zapoznali się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania biblioteki oraz możliwością wypożyczania książek. Zostały także zaprezentowane różne pozycje książkowe z poszczególnych działów. Uczniowie wysłuchali opowiadania pt. "Franklin i książka z biblioteki", a nastepnie bawiły się w quiz "prawda czy fałsz". Pod koniec spotkania dzieci miały możliwość obejrzenia interesujacych je książek.

• PIKNIK RODZINNY - PODZIĘKOWANIA

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Brzeźcach pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom Pikniku Rodzinnego za ogromne wsparcie, które było bardzo pomocne w zorganizowaniu tej imprezy.

Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę rodziców, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji pikniku. Dziękujemy za upieczenie ciast, za każdy transport, za pomoc podczas samego pikniku, przed, jak i po.

Podziękowania kierujemy również do Pana Marka Ryguły oraz Pana Prezesa LKS-u Waldemara Wuzika.

DZIĘKUJEMY !!!
            Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej
            w Brzeźcach

• Pho3nix Active School 2022 - Zagłosuj na nasz film konkursowy!

• Właśnie dziś ruszyło głosowanie publiczności w konkursie Pho3nix Active School, w którym nasza szkoła bierze udział.

Prosimy o wsparcie naszych uczniów i oddanie swojego głosu na nasz film.

WAŻNE

1. Aby głos był ważny należy kliknąć w link potwierdzający, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.

2. Jeden adres e-mail może być wykorzystany tylko 1 raz!

3. Aby łatwo znaleźć swój film, skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę szkoły- Szkoła Podstawowa w Brzeźcach.

4. Gramy fair play! Wszystkie głosy są weryfikowane.

Zachęcajcie do głosowania przyjaciół, rodzinę, kolegów, sąsiadów! Każdy głos się liczy!